Do góry
  • Baza starych zdjęć Balina

"Pieczone na Polu"

"Pieczone na Polu"  to lokalna, oddolna inicjatywa dla mieszkańców naszego miasta i regionu. To wydarzenie dla Tych wszystkich, którzy lubią tradycyjne kulinaria, dobre towarzystwo, fajną zabawę, a przy tym nie stronią od odrobiny rywalizacji. Traktujemy to wydarzenie z lekkim przymrużeniem oka, jako świetną okazję na sympatyczne spotkanie w plenerze, przy ognisku podczas którego nie ma sceny, nie ma dystansu, gdzie wszyscy są sobie równi i nikt nikogo nie ocenia po wyglądzie. Oceniamy wyłącznie "Ziemniaki po Cabańsku" przygotowane przez uczestniczące w konkursie drużyny. Drużyny - bo główną atrakcją wydarzenia jest drużynowy "Konkurs na Ziemniaki po Cabańsku". Do udziału w konkursie zapraszamy reprezentacje działających w naszym regionie organizacji pozarządowych, instytucji, przedsiębiorców, ale również grupy nieformalne - czyli drużyny złożone z przyjaciół, znajomych, czy członków rodziny nie reprezentujących żadnych organizacji. Jeśli lubicie piec ziemniaki, uważacie że to fajna okazja żeby podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami - zapraszamy do wspólnej zabawy.Tradycyjnie przygotowaliśmy dwie kategorie konkursowe:
- Nagrody Jury (miejsca 1, 2, 3)
- Nagroda Grand Prix Publiczności (ilość nagród w zależności od sponsorów)

Ubiegłoroczna frekwencja przerosła nasze oczekiwania, wystartowało w konkursie 18 drużyn, a łącznie na paleniskach przygotowane zostały 24 garnki z pieczonych.

Udział w konkursie mogą wziąć drużyny liczące 3 lub 4 osoby (w drużynie MUSI być co najmniej jedna osoba dorosła rodzic lub opiekun prawny). Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września 2019r. Wszystkie zapisane w terminie drużyny otrzymają od nas okolicznościowe upominki, a pierwszych 10 drużyn otrzyma dodatkowe niespodzianki. Maksymalna ilość drużyn : 20.

Zgłoszenia drużyny dokonujemy pod tym linkiem wpisując w komentarzu wymagane informacje ... (https://www.facebook.com/Towarzystwo.Wedkarskie.Koscielec/photos/a.605789049485220/2780084238722346/?type=3&theater)

Chętnych do współpracy przy organizacji wydarzenia
zapraszamy do kontaktu z Organizatorami.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Spotkajmy się nad stawem ...

Script logo