Do góry

Informacja

Firma energetyczna prowadzi w Balinie akcję zbierania zgód od właścicieli działek na trasie słupów metalowych energetycznych 110 kV. Dotyczy to tych wielkich słupów (wydających charakterystyczne dźwięki)
Akcja dotyczy modernizacji linii 110 kV biegnącej od Jaworzna przez Koźmin - Okradziejówkę do Trzebini, przebiegających przez Balin. W zeszłym roku prowadzono prace prze tą samą firmę można było obserwować na Okradziejówce (między innymi w rejonie ulicy Ciężkowickiej / Łużnickiej) duże ciężkie pojazdy i auta terenowe.

Przy podpisywaniu Umowy proszę zwrócić uwagę na brak podanego terminu i na wpis o wydawaniu zgody na wejście w teren termin nieoznaczony i zgodę na późniejsze wykonywanie napraw usuwanie awarii itd. / itp. , również na wpis o nie przekazywaniu treści umowy osobom trzecim – więc jak ew. ubiegać się o odszkodowanie za zniszczony teren. W umowie wymieniony jest również numer paragrafu którego nie ma w umowie oraz załącznik którego nie ma w zamian za załącznik jest mapka ogólna ze szkicem działek.

Infrastruktura jest ważna dla korzystania dla wszystkich mieszkańców ale umowy należy podpisywać mądrze i z przemyśleniem. Dla porównania zerknijmy do naszej umowy z firmą energetyczna w razie wątpliwości.

Obywatel

Script logo